Zobacz nasze maszyny na targach Expo Produkcji Mebli, 13-14 czerwca 2024 r., Centrum Konferencyjnym Hickory Metro, Hickory, NC, USA (stoisko 601)
NOWE KRAJARKI KRAWIECKIE REXEL NTH-100 i NTH-125
NOWE KATALOGI REXEL. POBIERZ TU!
SZYBKA I WYGODNA PRODUKCJA MEBLI ZE STOŁAMI TAPICERSKIMI REXEL
NOWE FILMY PRZEWIJARKO-PRZEGLĄDAREK PP-3 I PRZEWIJAREK P-3
NOWE FILMY NOŻY TAŚMOWYCH R1150, R1000/PB i R1000
POSZUKUJESZ PROFILI ALUMINIOWYCH? ZAPYTAJ ALUTECKK!
PROFESJONALNE MASZYNY DO PRODUKCJI ROLET MATERIAŁOWYCH
BEZPIECZEŃSTWO TAŚMOWYCH KRAJAREK REXEL POPRZEZ ZASTOSOWANIE SAFETY
REXEL ZWIĘKSZA MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE DZIĘKI NOWEJ OBRABIARCE LASEROWEJ MAZAK
SPRAWNA I ŁATWA KONTROLA JAKOŚCI ROLET

FAQ

 • Wybierz urądzenia, które Cię interesują, kliknij "Dodaj do schowka", a następnie "Wyślij zapytanie" żeby przejść do formularza kontaktowego. Pamiętaj o dodaniu swoich danych kontaktowych. Wyślemy do Ciebie szczegółową ofertę.

 • W Europie wysyłamy nasze maszyny drogą lądową. Do krajów znajdujących się poza tym regionem wysyłamy drogą morską lub lotniczą (CIF, port przeznaczenia). Jeśli powstanie taka potrzeba, możemy poszukać najkorzystniejszej dla Ciebie formy transportu. W przypadku kiedy wolisz odebrać sprzęt własnym transportem lub wybraną samodzielnie agencą transportową, podamy wymiary i wagę opakowania.

 • Tak, nasze maszyny są objęte 12-miesięczną gwarancją na części, które nie są oznaczone jako eksploatacyjne (tzn. ostrza, kamienie ostrzące, pasy przekładni, etc.).

 • Jeśli po zakończeniu okresu gwarancyjnego masz problemy ze swoją maszyną, zgłoś się do nas - pomożemy je rozwiązać. Pomagamy przez telefon i Internet. Jeśli konieczna jest wymiana części, pomożemy dobrać właściwe i umożliwić jak najszybsze uruchomienie maszyny. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego obowiązuje cennik części zamiennych do maszyn.

 • Tak, oferujemy montaż i szkolenie, choć większość naszych maszyn nie wymaga specjalistycznego szkolenia i możliwe jest ich samodzielne zamontowanie w zakładzie produkcyjnym. Jeśli uważasz, że jest to konieczne, to możemy odpłatnie zamontowac maszynę i przeszkolić Twój personel produkcyjny.

 • Prawdopodobnie tak. Daj nam znać, którymi maszynami się interesujesz i do jakiego kraju musisz je dostarczyć, a my skontaktujemy Cię z naszym regionalnym przedstawicielem, który pomoże Ci zorganizować zakup maszyny i jej transport. Jeśli w Twoim kraju nie posiadamy przedstawiciela, możemy sprzedać Ci nasz sprzęt bezpośrednio.

 • Termin produkcji z reguły jest między 2 a 4 tygodniami. Niektóre skomplikowane maszyny, takie jak CTL lub CTLR wymagają większej ilości czasu  ze względu na to,że projektujemy je na życzenie i według specyfikacji dostarczonych przez zamawiającego. Maszyny produkowane na zamówienie mają terminy między 8 a 12 tygodniami.

 • Jeśli mamy już gotową maszynę na stanie możemy wysłać ją lub sam możesz odebrać urządzenie we własnym zakresie natychmiast po otrzymaniu przedpłaty (100%). Jeśli zamawiasz maszynę, którą musimy wyprodukować, możemy zacząć produkcję po otrzymaniu 30% przedpłaty. Po zakończeniu produkcji poinformujemy Cię o tym, że Twoja maszyna jest już gotowa i po otrzymaniu pozostałych 70% organizujemy transport.

 • W większości wypadków jest to możliwe. Poinformuj nas o swoich potrzebach, a my postaramy się jak najszybciej znaleźć odpowiadające Ci rozwiązanie produkcyjne.

 • Tak, nasze maszyny posiadają deklarację zgodności WE.

 • Tak, wydajemy certyfikat EUR-1 i na życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć potwierdzenie z Polskiej Izby Handlowej o kraju pochodzenia.

 • Tak, wszystkie nasze palety i skrzynie są wykonane z materiałów fumigowanych zgodnych z Międzynarodowymi Standardami Środków Fitosanitarnych Nr. 15 (ISPM 15). Wszystkie nasze palety są oznaczone jako spełniające warunki wyżej wymienionych standardów.

 • Tak, wszystkie instrukcje do naszych maszyn są dostępne w formie elektronicznej. Jeśli zgubiłeś instrukcję lub potrzebujesz ją w formie elektronicznej z innych powodów, zwróć się do nas z prośbą o udostępnienie instrukcji. Aby otrzymać instrukcję, podaj numer seryjny swojej maszyny (S/N) i adres e-mail. Instrukcję wyślemy pocztą elektroniczną.

 • Dane firmy:

   

  Nazwa firmy: FPUH "REXEL" s.c. Slawomir Jaskowiak, Aneta Jaskowiak

  Adres: 61-057 Poznan, ul. Radziwoja 11, Polska

  NIP: PL 782-20-75-401

  Konto EUR

  IBAN: PL 84 1020 4027 0000 1402 0055 0749

  SWIFT: BPKOPLPW

   

  Dane banku:

   

  Bank: PKO I/O w Poznaniu

  Ulica: pl. Wolnosci 3

  Kod pocztowy: 60-914

  Miasto: Poznan

  Konto USD

  IBAN: PL 41 1610 1146 2004 0120 3662 0002

  SWIFT: GBWCPLPP

   

  Dane banku:

   

  Bank: SGB-Bank S.A. Oddzial w Pile

  Ulica: Al. Wojska Polskiego 6

  Kod pocztowy: 64-920

  Miasto: Piła

  Konto PLN

  IBAN: PL 68 1610 1146 2004 0120 3662 0001

  SWIFT: GBWCPLPP

   

  Dane banku:

   

  Bank: SGB-Bank S.A. Oddzial w Pile

  Ulica: Al. Wojska Polskiego 6

  Kod pocztowy: 64-920

  Miasto: Piła

FPUH REXEL SC
ul. Radziwoja 11,
61-057 Poznań, Polska

М. +48 697 530 240
Т: +48 61 876 89 46
E: info@rexelpoland.com

Schowek